15 października 2011

SportsTracker

Każdy biegacz, wcześniej czy później, zakłada dziennik biegowy. Może on mieć postać zwykłego papierowego notatnika, arkusza kalkulacyjnego, bloga w serwisie dla biegaczy lub profilu na portalu Sports-tracker.com. Temu ostatniemu chcę poświęcić dziesiejszy wpis.

Od wielu lat jestem użytkownikiem tel. komórkowych firmy Nokia. Pierwszym był model 3210, po nim kolejne a od ponad dwóch lat korzystam z E52. Uważam, że ten model ma same zalety a dodatkowo świetnie się spisuje na treningach i zawodach biegowych w roli odtwarzacza MP3 i rejestratora pokonanego dystansu dzięki wbudowanemu modułowi GPS i zainstalowanej aplikacji SportsTracker.

SportTracker, podobnie jak Endomondo, jest aplikacją, która bazując na wskazaniach modułu GPS śledzi na bierząco i zapisuje trasę oraz parametry biegu takie jak czas, dystans, tempo z wartościami chwilowymi i średnimi. Po skończonym biegu w łatwy sposób można przesłać dane do profilu na portalu Sports-tracker.com. 

W czym ta SportsTracker jest lepszy od Endomondo? W zasadzie w niczym bo obie apki są równie dobrze dopracowane ale jak to zazwyczaj bywa preferuję aplikację od której zaczynałem :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...